Unknown: mysqli::real_escape_string(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/tavangood/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 45Unknown: mysqli::real_escape_string(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/tavangood/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 45Unknown: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/tavangood/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 95 زعفران دسته (3 مثقالی)
  • زعفران دسته 3 مثقالی (درجه1)

 این محصول  13.5 گرم بوده و  مقرون به صرفه بوده و امکان تقلب در آن وجود ندارد. قسمت سفید کلاله زعفران که به آن خامه زعفران گفته می شود بخشی از خواص زعفران را دارا می باشد و باید به همراه قسمت قرمز زعفران پودر شود.

خامه زعفران در ضمن وزن بسیار پایین، حجم بالایی دارد که باعث حجم دادن به پودر زعفران می شود.

زعفران یکی از محبوب‌ترین ادویه‌هاست که از آن را از گل زعفران می‌گیرند. این ادویه باارزش، باکیفیت‌های متفاوتی عرضه می‌شود.

زعفران خوب و باکیفیت، کمی تلخ است و به آرامی رنگ می‌دهد، درغیراین صورت باید شک کنید که مواد افزودنی داشته باشد. زعفران گردش خون را بهبود می‌بخشد و این باعث افزایش متابولیسم بدن می‌شود. حتما شنیده‌اید که زعفران شادی‌آور است، این ادویه نوعی تاثیر ضدافسردگی بر روی مغز دارد و روی هورمون‌های بدن تاثیر می‌گذارد. علاوه‌براین زعفران استرس را هم کاهش می‌دهد. زعفران در پخت و تزئین برنج، انواع خورش‌ها و شربت‌های ایرانی استفاده می‌شود و غذا با آن رنگ و طعم بی‌نظیری به خود می‌گیرد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

زعفران دسته 3 مثقالی (درجه1)

  • کد محصول: 3 مثقال
  • موجودی: در انبار
  • 480,000تومان


محصولات مرتبط

زعفران سرگل 1 مثقالی (درجه1)

زعفران سرگل 1 مثقالی (درجه1)

 این محصول 4.6 گرم بوده که معادل یک مثقال است و مستقیما از تولید کننده به دست شما می رسد.زعفران سرگل از نوع..

196,000تومان

زعفران سرگل 3 مثقالی (درجه1)

زعفران سرگل 3 مثقالی (درجه1)

 این محصول 13.8 گرم بوده که معادل سه مثقال است و مستقیما از تولید کننده به دست شما می رسد.زعفران سرگل از نو..

580,000تومان